KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15618088
nr 1561 8088
Sven Linder
(f. 1919), Sverige
Oljemålning, Fjörnfors. Signerad. Olja på pannå, 61x48 cm, yttermått inklusive ram: 68x55 cm
Sven Linder, svensk bildkonstnär född i Uppsala 1919 .
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 september 2023
kl 19:02:35
30/8 02:29:12